Trutnov Trails vstupují do své 5. sezóny s online půjčovnou kol QAYRON

Trutnov Trails

Trutnov Trails vstupují do své 5. sezóny s online půjčovnou kol QAYRON

To, že pánové z Trutnov Trails neustále budují a rozšiřují svoje stezky a každým rokem představují nové či vylepšené pasáže, se stalo pro jejich spokojené návštěvníky příjemnou tradicí.

V tomto roce se budou moci bikeři poprvé projet po novém trailu s názvem Žiletka, který vede po kraji skály přímo nad řekou. Dále se opět rozeběhnou práce na trailu Floutek inspirovaným bikerskou mekkou - legendárním kanadským Whistlerem. Další plány spojené s rozvojem Trutnov Trails v roce 2019, se můžete dočíst v rozhovoru s jeho předsedou Janem Rejlem.

Než vyrazíte prožít parádní svezení po Trutnov Trails, můžete se navnadit videem, které vzniklo jako promo video pro letošní rok.

Trutnov Trails půjčovna kol Qayron - nyní i s online rezervací a platbou kartou

Další významnou, řekněme dvojnovinkou, je spuštění online rezervací horských kol Qayron. Horská kola Qayron je nová česká značka kol vyráběných samotnými bikery v nedaleké Úpici. Qayron si jako svoje test centrum vybral právě Trutnov Trails, kde byla značka Qayron oficiálně pokřtěna. A aby letos v půjčovně kol Trutnov Trails všechno pěkně frčelo a návštěvníci si mohli zarezervovat kola pro svůj cyklistický zážitek už před cestou k Trutnovu, spustili Trutnov Trails půjčovnu kol přes online rezervační systém Rezervátor.cz.

Tak hurá u Trutnov Trails pěkně všechny novinky vyzkoušet!

Autor fotografie: Trutnov Trails