HEIPARK Tošovice - místo plné zábavy nejen pro rodiny s dětmi a s Rezervátorem v Bikeparku

Bikepark HEIPARK Tošovice

HEIPARK Tošovice - místo plné zábavy nejen pro rodiny s dětmi a s Rezervátorem v Bikeparku

Uprostřed nádherné přírody v samotném srdci Oderských vrchů leží HEIPARK Tošovice. Místo, kde najdou rodiny s dětmi, bikeři, golfisté či lyžaři zábavu po celý rok. Díky hotelu a dvěma restauracím sem můžete utéct i na několik dní.

Hlavní cíle areálu: odpočinek, relaxace, zábava a adrenalin jsou do puntíku naplněny mnoha atrakcemi a službami, které HEIPARK nabízí.

HEIPARK Tošovice

Odpočinek

Vychutnat si můžete místní gastronomii v hotelové restauraci nebo si dopřát něco tradičního na zub a uhasit žízeň pěkně natočenou „Plzničkou“ v útulné restauraci Heikalka. Časem si budete moci užít hru s přáteli nebo obchodními partnery na místním golfovém hřišti, které je momentálně ve výstavbě.

Relaxace

Vodní nádrž HEIPARK Tošovice

Vodní nádrž o rozloze 70 x 50 m v horkých letních dnech doslova vybízí k ochlazení. Součástí je i dětské brouzdaliště. V okolí nádrže jsou rozsáhlé travnaté plochy, kde si můžete odpočinout. Poblíž se nachází i hřiště na plážový volejbal nebo fotbálek. Míče na hru si můžete samozřejmě v Heiparku zapůjčit.

Zábava

Bobovka HEIPARK Tošovice

Bobová dráha v délce 964 m se 17 zatáčkami a 15 hupy se vine ve výšce 2 m nad zemí a mezi dětmi i dospělými je velmi oblíbená. Kdo má dost bobovky, ale stále by si ještě na něčem zajezdil, může vyměnit vozík za speciální pneumatiku na místní tubingové dráze. Malí neposedové se dozajisté vyřádí na trampolínách, obří skluzavce, v lanovém centru nebo v dětském lanovém hřišti Jupík.

Lanový park HEIPARK Tošovice

Adrenalin

Místní HEIBikepark nadchne doslova každého cyklistu. Celkem šest trailů je postaveno tak, aby splňovalo jak požadavky rodičů, jejich dětí, naprostých začátečníků i zkušených borců vyhledávajících skoky a prudké sjezdy. Třeba Blue jumpline je první airline kanadského stylu v České republice, který přijeli postavit trailbuildeři z kanadského Whistleru. Zde se naučíte na kole létat! Zajímavý je i sjezdový trail Marosana navržený legendou českého bikeingu Michalem Marošim.

Bikepark HEIPARK Tošovice

A že jste přijeli do sportovního areálu HEIPARK a nemáte s sebou kolo? Nevadí. Pro návštěvníky je k dispozici i půjčovna kol, kde si můžete zarezervovat kola značek Santa Cruz nebo Specialized. Díky online rezervačnímu systému Rezervátor a jeho propojením s platební bránou GlobalPayments pak můžete zaplatit za půjčovné i složit vratnou kauci online.

Také vám to všechno zní jako ráj a sen plný zážitků? Nejlepší na tom je, že samotný HEIPARK sen není, je to krásný areál v Moravskoslezském kraji. Vy i vaše děti o něm ale budete snít ještě dlouho po vaší návštěvě.

Autor fotografií: HEIPARK Tošovice