S GAZZA RENT a Rezervátorem na skialpy do Krušných hor

GAZZA RENT půjčovna skialp Karlovy Vary

S GAZZA RENT a Rezervátorem na skialpy do Krušných hor

Sportovní obchod GAZZA SPORT je především na Karlovarsku a Plzeňsku svým zákazníkům známý již od roku 1996. Již mnoho let provozuje vlastní e-shop gazzasport.cz. Pro své zákazníky připravil GAZZA SPORT na letošní zimní sezónu velkou novinku - půjčovnu skialpového vybavení GAZZA RENT. Zákazníci si mohou online přes Rezervátor zarezervovat i zaplatit veškeré skialpové vybavení na adrese gazzarent.rezervator.cz.

GAZZA RENT - Krušné hory Meluzína Klínovec

Společně se spuštěním půjčovny připravují v GAZZA RENT i možnost přihlášení na skialpové kurzy, díky kterým budou moci jejich zákazníci objevit krásy Krušných hor na skialpových lyžích. Instruktoři je zavedou na nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec (1 244 m n. m.). Dále společně prozkoumají nedaleké skalní vrcholy Meluzína (1 094 m n. m.) a Macecha (1 113 m n. m.). Při přechodu této členité oblasti se účastníci podívají i na německou stranu Krušných hor, a to na vrchol Fichtelberg (1 215 m n.m.).

Inter Skiregion Fichtelberg Klínovec

Další atraktivní lokalitou, kterou budete moci díky kurzu navštívit, je vrchol Plešivec (1 028 m n. m.). V jeho okolí prozkoumáte například vyhlídkové místo u Švýcarské boudy, odkud si budete
moci vychutnat krásný výhled do údolí směrem na Karlovy Vary.

Ke všem těmto zážitkovým výletům a aktivitám si můžete v půjčovně GAZZA RENT online vybrat a zapůjčit vybavení (skialpové lyže včetně pásů, skialpové boty, hole a veškeré doplňky od značek MOVEMENT, SCARPA, EGOE, ROXA, ATK, LEKY).

Kromě skialpového vybavení nabízí půjčovna také sněžnice nové generace od značky SPORTEN, na kterých si budete moci užít nekonečné toulky v panenské přírodě Krušných hor. Na sněžnicích je možné prozkoumat i zimní přírodu v okolí Přebuze, Stříbrné a Bublavy. I v těchto končinách se pánové z GAZZA SPORT často pohybují a mohou zde pro vás naplánovat výlet.

 

Autor fotografií: GAZZA RENT