Blog

2019
Trail Park Klínovec - Krušné hory

Trail Park Klínovec nově půjčuje přes Rezervátor kola v balíčku i s lanovkou

Jsme rádi, že od letošní letní sezóny nabízí Trail Park ve Skiareálu Klínovec možnost rezervace balíčku trailového kola a lanovky přes naši aplikaci Rezervátor. Oproti předešlým verzím Rezervátoru se tato vymyká odbavením jak kol v půjčovně na Klínovci, tak i propojením s obsluhou pokladny na lanovce Prima Express.

Rychlebské stezky půjčovna kol

Rychlebské stezky ve své 10. sezóně nasazují do půjčovny kol GT Rezervátor

Ve své jubilejní 10. sezóně, zahájené v sobotu 6. 4. populární otevíračkou, se provozovatelé Rychlebských stezek rozhodli změnit přístup k rezervacím kol ve své půjčovně a nasadili Rezervátor. V rámci společného setkání jsem se zeptal Honzy Macháčka, který má půjčovnu kol Rychlebských stezek na starosti, na pár otázek.

Trutnov Trails

Trutnov Trails vstupují do své 5. sezóny s online půjčovnou kol QAYRON

To, že pánové z Trutnov Trails neustále budují a rozšiřují svoje stezky a každým rokem představují nové či vylepšené pasáže, se stalo pro jejich spokojené návštěvníky příjemnou tradicí. Významnou, řekněme dvojnovinkou, je spuštění online rezervací horských kol Qayron.

Online rezervace kol - Singlekras Jedovnice

Online rezervační systém pro půjčovnu kol - Singlekras Jedovnice

V roce 2018 jsme spustili pilotní provoz našeho online rezervačního systému pro půjčovnu kol v Jedovnici v cyklisty velmi oblíbeném Singletrailu Moravský kras. Na konci sezóny jsme poprosili Honzu Marcaníka, který se stará o propagaci “Singlekrasu”, jestli by nám řekl, v jakých oblastech jim Rezervátor nejvíce pomohl a usnadnil provozování jejich půjčovny kol.