Objevte Jižní Moravu ze sedla s půjčovnou kol Valtice a Rezervátorem

Půjčovna kol Valtice

Objevte Jižní Moravu ze sedla s půjčovnou kol Valtice a Rezervátorem

Půjčovna Hurá na kolo ve Valticích, která tuto službu v srdci Lenicko-valtického areálu provozuje již 20 let, se s neustále narůstajícím počtem trekingových kol, elektrokol i zákazníků rozhodla spustit od letošní sezóny on-line Rezervátor na adrese pujcovnakolvaltice.rezervator.cz.

Půjčovna kol Valtice - Hurá na kolo

Motto půjčovny „Hurá na kolo“ jednoznačně definuje přístup, který mají manželé Režňákovi ke svým klientům. Zkrátka chtějí, aby si každý návštěvník Jižní Moravy, a především okolí Valtic, měl možnost svůj pobyt užít a zpestřit projížďkou na kole. Aby to jejich zákazníci měli co nejjednodušší, garantují ve své půjčovně kol kvalitu, kdy kola pravidelně kontrolují a servisují. Také nabízejí dovoz kol na předem dohodnuté místo. Zákazníkům, kteří chtějí být během své vyjížďky off-line, rádi zapůjčí klasické papírové mapy. A díky vlastnímu nadšení pro cyklistiku samozřejmě každému rádi doporučí ty nejlepší trasy dle osobních preferencí a výkonnosti. Díky nasazení Rezervátoru se v půjčovně kol Valtice totiž maximálně urychlil proces odbavení zákazníka a zbývá tak mnohem více prostoru na popovídání si a probrání těch nejzajímavějších tipů na výlety.

Půjčovna kol Valtice - Hurá na kolo

Přes Rezervátor si můžete s předstihem objednat klasická trekingová kola i elektrokola on-line. Dále si můžete zarezervovat i cyklistické příslušenství jako jsou přilby, dětské sedačky nebo vozítka pro děti, se kterými se dostanete při Vašem výletování na kole ještě dále, než byste čekali.

Vyrazte na Jižní Moravu, využijte nabídky půjčovny kol Valtice a projeďte se Lednicko-valtickým areálem, kolem rozlehlých rybníků, zajeďte si přímo do srdce Pálavy nebo prozkoumejte rakouské pohraničí. Tak hurá na kolo!

Autor fotografií: Půjčovna kol Valtice