Rychlebské stezky ve své 10. sezóně nasazují do půjčovny kol GT Rezervátor

Rychlebské stezky půjčovna kol

Rychlebské stezky ve své 10. sezóně nasazují do půjčovny kol GT Rezervátor

Ve své jubilejní 10. sezóně, zahájené v sobotu 6. 4. populární otevíračkou, se provozovatelé Rychlebských stezek rozhodli změnit přístup k rezervacím kol ve své půjčovně a nasadili Rezervátor.

V rámci společného setkání jsem se zeptal Honzy Macháčka, který má půjčovnu kol Rychlebských stezek na starosti, na pár otázek. Věřím, že budou zajímat i Vás, naše návštěvníky a případné zájemce o Rezervátor.

Jirka Kutal - Rezervátor.cz: Moc nás těší, že jste se do 10. sezóny legendárních Rychlebek pustili s naším rezervačním systémem. Zajímalo by mě, co bylo tím impulsem?

Honza Macháček - Rychlebské stezky: Každým rokem jezdí víc a víc návštěvníků. Zatím ta tendence každý rok stoupá, a tak nasazení systému, který by nám zjednodušoval a zrychloval práci v půjčovně, bylo nevyhnutelné.

Kdybyste měl vyzdvihnout konkrétní důvody, jaké by to byly?

Za prvé si slibujeme výrazné zjednodušení provozu půjčovny a za druhé eliminaci lidských chyb, které při ručních rezervacích na naší straně hrozí.

A proč jste se rozhodli právě pro Rezervátor?

Kdysi nám přišla nabídka na rezervační systém, který už patrně neexistuje. O Vás jsme se dozvěděli prostřednictvím Čemby a Váš online rezervační systém nám dával smysl.

Díval jsem se, že jste test centrem kol GT, to platí od prvopočátku Rychlebských stezek?

Na začátku jsme pár let půjčovali Meridu, ale zbývající sezóny už půjčujeme jenom GT. Partnerství s dovozcem Aspire Sports, který dováží kromě horských kol GT i jiné značky a produkty, nám vyhovuje, takže s nimi spolupracujeme i v jiných segmentech.

Ještě se prosím vraťme zpět k Rezervátoru. Slibujete si od nasazení kromě usnadnění správy rezervací i nějaké výhody pro Vaše zákazníky?

Myslím si, že Rezervátor jim u nás ulehčí online rezervaci kol, protože doteď museli psát emaily. Takže to zvýšené pohodlí bude vlastně pro obě strany.

Jste schopen říct, v jakém poměru jste měli doposud rezervace dopředu versus zápůjčky bez předchozí rezervace?

Poměr bych odhadl na deset rezervovaných zápůjček ku jedné bez rezervace.

Takže nasazení Rezervátoru je vlastně dárek k 10. narozeninám Rychlebských stezek jak pro půjčovnu, tak pro její zákazníky?

I tak se to dá brát.

Tak do dalších 10 let přeji hodně spokojených zákazníků a věřím, že budete s Rezervátorem spokojeni.

 

Rychlebské stezky nasazují ve své 10. sezóně do půjčovny kol GT Rezervátor

Autor fotografií: Andy Lloyd pro Rychlebské stezky