Půjčovna kol Lázně Libverda pro hosty Spa Resortu Libverda i ostatní návštěvníky

Půjčovna kol Lázně Libverda - podhůří Jizerských hor

Půjčovna kol Lázně Libverda pro hosty Spa Resortu Libverda i ostatní návštěvníky

Známý a oblíbený Spa Resort Libverda ležící v podhůří Jizerských hor rozšiřuje nabídku svých služeb o půjčovnu kol, a to jak pro své hosty, tak i pro návštěvníky lázeňského městečka Lázně Libverda. Online rezervační systém je pro zákazníky půjčovny dostupný na adrese: lazne-libverda.rezervator.cz.


Spa Resort Libverda

Skvělou zprávou pro milovníky wellness pobytů a cyklistiky je jedinečná poloha půjčovny kol Lázně Libverda, která se nachází v bezprostřední blízkosti populárního Singltreku pod Smrkem. BikeCentrum Libverda je dokonce jedním z oficiálních nástupních míst této tradiční bikerské destinace s téměř 80 kilometry různě náročných tras pro aktivní rodiny s dětmi i zkušené vyznavače adrenalinového trialového ježdění.


Mapa Singltrek pod Smrkem

Pokud si v půjčovně elektrokol Libverda zapůjčíte jedno z nových a perfektně udržovaných elektrokol, můžete si užít ježdění uprostřed krásné přírody na lehčích až středně těžkých okruzích. Pokud sáhnete po trailovějších kolech z nabídky, užijete si naplno i náročné okruhy, které Vám 100% dopřejí přijatelnou dávku adrenalinu.

Navštivte půjčovnu kol ve Spa Resortu Libverda a užijte si jedinečnou a unikátní kombinaci lázeňského městečka, krásné přírody Jizerských hor a zábavy na okruzích Singltreku pod Smrkem.

Autor fotografií: Spa Resort Libverda