Trail Park Klínovec nově půjčuje přes Rezervátor kola v balíčku i s lanovkou

Trail Park Klínovec - Krušné hory

Trail Park Klínovec nově půjčuje přes Rezervátor kola v balíčku i s lanovkou

Jsme rádi, že od letošní letní sezóny nabízí Trail Park ve Skiareálu Klínovec možnost rezervace balíčku trailového kola a lanovky přes naši aplikaci Rezervátor. Oproti předešlým verzím Rezervátoru se tato vymyká odbavením jak kol v půjčovně na Klínovci, tak i propojením s obsluhou pokladny na lanovce Prima Express, kde si zákazníci vyzvedávají své online zakoupené permanentky.

Právě lanovou dráhou Prima Express se Trail Park Klínovec odlišuje od většiny trialových oblastí v Česku. Díky lanovce hravě zdoláte převýšení 480 m a pak už si jen užíváte jednoho ze tří perfektně upravených trailů nebo sjezdový Downhill.

Na kole krásnou přírodou Krušných hor pro rodiny i zkušené bikery

V oblasti Klínovce je nejenom 67 km značených tras pro horská kola vedoucích klidnými lesními cestami, ale návštěvníci Trail Parku sem jezdí především kvůli parádním trailům Rubin (8 km), Azur (10,3 km) a Baron (6 km) a vyloženě sjezdovému Downhillu (5,2 km).


Trail Park Klínovec

Na své si přijdou jak požitkáři hravých, houpavých flowtrailů lehké i střední obtížnosti (Azur a Rubin), tak i vyznavači náročnějších sjezdů (Baron a Downhill), kteří si chtějí užít skoky a vypilovat pokročilou techniku.


Trail Park Klínovec

V Trail Parku ve Skiareálu Klínovec se jezdí s přestávkami až do prvního víkendu v listopadu, takže je ještě dosti času vyzkoušet některé z celoodpružených kol Rocky Mountain (půjčit si jej můžete přes rezervační systém Rezrevátor), stejně jako si užít jedinečnou atmosféru Krušných hor.

Autor fotografií: Skiareál Klínovec