Bikepark Peklák Česká Třebová startuje sezónu - nově s Rezervátorem

Bikepark Peklák Česká Třebová

Bikepark Peklák Česká Třebová startuje sezónu - nově s Rezervátorem

Populární Bikepark Peklák v České Třebové zahájil letošní sezónu 10.5. Zájemci o pekelné ježdění na sjezdových a endurových kolech si budou nově moci zapůjčit kola přes rezervační systém Rezervátor, který funguje na adrese peklak.rezervator.cz. V něm si lze kromě kola také zarezervovat integrální přilbu nebo zakoupit jízdné na vlek.

Rezervátor Bikepark Peklák

Od letošní sezóny si tak budete moci z pohodlí domova nebo cestou do České Třebové zarezervovat a složit kauci za kolo, zapůjčit helmu i koupit jízdenku na vlek on-line. A když do bike parku Peklák přijedete, už si jenom kolo, helmu a permanentku vyzvednete a hurá do akce bez žádného dlouhého zdržování se!

A co si v bike parku Peklák můžete užít?

Milovníci horské cyklistiky si mohou vychutnat jízdu na více než 22 km tratí. Dále se pak nabízí 16 km pravidelně udržovaných trailů klikatících se po stranách hřebenu Javorníku, na který se dá vystoupat od parkoviště po stezce "Dechovka", případně můžete využít našeho vleku.

Bike park Peklák - stoupací stezka Dechovka

V oblasti horní stanice vleku jsou pro Vás připraveny místa, na kterých se můžete rozcvičit, rozehřát a užít si spoustu zábavy. Na "Hip hopu" se naučíte se svým kolem skákat, na "Pumpě" si vyzkoušíte jízdu v boulích a na "Zahrádce" si natrénujete cyklistické dovednosti, díky kterým si dokonale užijete jízdu na našich trailech.

Bikepark Peklák Česká Třebová

Od nástupního místa do trailů se pak můžete vydat do údolí buď hravou stezkou "Růžovka", která je určena především pro rodiny s dětmi a cyklistické začátečníky, nebo se rozjet do sjezdové 6km dlouhé tratě, kde jsou pro Vás připraveny tři stupně různě obtížných úseků.

Trailhunter víkend – nadupaný víkend pro bikové nadšence

Věříme, že se aktuální situace kolem nemoci Covid-19 uklidní a o víkendu 26. - 27.6. se budeme moci všichni v našem bikeparku potkat a užít si společně Trailhunter víkend. Pro návštěvníky bude připraven bohatý zábavný program.

Trailhunter víkend Bikepark Peklák

Otevírací doba Bikeparku Peklák v letní sezóně 2021

V případě příznivých epidemiologických podmínek pro Vás bude půjčovna kol a vlek v provozu v následujících časech.

Květen a červen
Čtvrtek – Neděle (+ svátky): 10:00 – 18:00

Červenec a srpen
Denně: 10:00 – 18:00

Září
Čtvrtek – Neděle: 10:00 – 18:00

Říjen
Čtvrtek – Neděle (+svátky): 10:00 – 17:00

Bike resort Peklák Česká Třebová - plán tratí

Autor fotografií: Bikepark Peklák