Online rezervační systém pro půjčovnu kol - Singlekras Jedovnice

Online rezervace kol - Singlekras Jedovnice

Online rezervační systém pro půjčovnu kol - Singlekras Jedovnice

V roce 2018 jsme spustili pilotní provoz našeho online rezervačního systému pro půjčovnu kol v Jedovnici v cyklisty velmi oblíbeném Singletrailu Moravský kras. Na konci sezóny jsme poprosili Honzu Marcaníka, který se stará o propagaci “Singlekrasu”, jestli by nám řekl, v jakých oblastech jim Rezervátor nejvíce pomohl a usnadnil provozování jejich půjčovny kol.

Honzova zpětná vazba nás moc potěšila, a proto bychom ji rádi s jeho souhlasem publikovali pro ty, kteří o Rezervátoru jako online rezervačním systému pro svoji půjčovnu uvažují také.

Takže: “Honzo, chtěl bych Tě poprosit, mohl by jsi mi napsat pár bodů, které vidíš jako výrazné benefity Rezervátoru v rámci provozu půjčovny kol v Jedovnicích?”

“Jasně, napadly mě tyto výhody online rezervace kol s Rezervátorem“:

  1. Je to user-friendly na straně našich klientů. Systém je jednoduchý, dá se skvěle ovládat i v mobilní verzi, takže si klient rezervaci vytvoří snadno a téměř okamžitě včetně online platby kartou. Tak dneska musí vypadat jakýkoliv rezervační systém, pokud má být úspěšný! 
  2. Váš rezervační systém je user-friendly i na straně admina. Postupně se vše v rámci pilotního provozu vyladilo a myslím, že nyní je vše super a snadno se to ovládá (dokonale si to ale ověříme, až budeme do systému zaškolovat někoho nového - tedy patrně až na jaře 2019).
  3. Zjednodušení procesů - platba předem vše výrazně zjednodušuje. Kluci mechanici pak nepřemýšlí nad kasou, ale nad tím, aby bylo kolo v dobrém stavu a mají čas se více věnovat nastavení kola pro potřeby klienta atd.
  4. Zlepšení bezpečnosti - dříve jsme nekontrolovali totožnost zákazníka přes registr kradených dokladů Ministerstva vnitra. Když to systém dělá automaticky, je to skvělý benefit.
  5. Tím, že je vše nastaveno systémově, je tam menší prostor pro dotazy typu: nemohl bych si kolo půjčit jen na hodinu za dvě stovky apod. Prostě máme dané jasné a srozumitelné podmínky a lidi je tím pádem více respektují a nesnaží se vymýšlet alternativy.

A když jsme se zeptali ještě na největší ekonomický přínos pro půjčovnu v Singlekrasu? “Díky platbě kartou a storno poplatku lidi přijedou, i když je škaredě a kola nezruší. S tímto jsme bojovali bez Vašeho rezervačního systému hodně.”

Autor fotografie: Singletrail Moravský Kras