Řekli o Rezevátoru

"Po loňském roce, kdy jsme na Dolní Moravě začali budovat traily a otevřeli jejich část během sezóny, jsme začali uvažovat o nějakém vhodném rezervačním systému na půjčení kol. Nedovedl jsem si totiž představit, že budeme rezervovat našich nových 50 kol, jen tak, a zapisovat je do tabulky v excelu.
Náhoda tomu dala a oslovil nás pan Kutal s rezervátorem. Vůbec jsem nevěděl, co od toho mám čekat, tak jsem prozkoumal několik dalších trail parků, které již na tento systém fungovali a říkal jsem si, že tento systém musíme mít také. Po pár dnech testování a nastavování bylo vše připraveno. Můj první dojem? Jednoduchý, přehledný, pro-klientský prostě to co nám v půjčovně chybělo. Opravdu si nedokážu představit, že v půjčovně, kde máme přes 50 kol, tak že bychom fungovali jinak než s rezervátorem. Věřím, že budeme spolupracovat i do budoucna."

Recenze Rezervátoru od Trailpark Dolní Morava
Kamil Kotucz, červen 2021

"Za služby Rezervator.cz jsme velice rádi, jelikož nám zjednodušila a sjednotila půjčovnu na jedno místo. Není už nutné se zákazníky řešit rezervaci vybavení přes telefon, ale zákazník si sám velice jednoduše rezervuje, zaplatí a poté pouze vyzvedne. My vidíme v systému dokončené rezervace, které se dají velice jednoduše upravovat. Velkou výhodou pro nás bylo vytvoření varianty pro zimní užití, kde nabízíme skialpy. Tým Rezervátoru nám velice rychle a ochotně upravil vše potřebné a nyní využíváme Rezervátor pro celý rok. Děkujeme za to a určitě velice rádi doporučíme dál."

Recenze Rezervátoru od Cycology
Ondřej Bereckei, červen 2021

"Rezervátor mohu jedině doporučit, jednatel společnosti za nás nastavil vše potřebné, vše vysvětlil a zařídil do posledního detailu. Profesionální jednání, kéž by bylo více takových podnikatelů. :) Rezervátor doporučuji všema deseti."

Recenze Rezervátoru od Půjčovna koloběžek Teplice
Pavlína Dítětová , červen 2021

"S Rezervátorem pracujeme už třetí sezónu. Rezervátor se určitě vyplatí při větším množství kol a pokud chce mít člověk jistotu, že při ručním zadávání neudělá chybu. Pro zákazníka je přínos ještě nesrovnatelně větší než pro obsluhu, a to jak při pohodlné rezervaci, tak při zrychlení samotné výpůjčky. Tým kolem Rezervátoru průběžně reaguje na naši zpětnou vazbu a přidává nové funkce, které vyhoví novým požadavkům nebo zvýší přehlednost."

Recenze Rezervátoru od Rychlebských stezek
Jan Macháček, květen 2021

"S rezervačním systémem Rezervátor a týmem, který za ním stojí, začínáme již třetí sezonu. Ačkoliv je Rezervátor jako základní produkt vymyšlený perfektně, tak jsme ho potřebovali výrazně upravit podle našich specifických potřeb. Veškerá komunikace s jeho týmem byla perfektní a na každý náš požadavek byli schopni nabídnout adekvátní řešení. Kromě přizpůsobení specifických potřeb se snaží i sami zjišťovat potřeby všech a upravovat systém jako takový , což se jim daří velice dobře. Co se týče samotného provozu, tak ten je bezproblémový a když se náhodou nějaký problém objeví (většinou není problém v systému), tak je ihned řešený a je jedno, jestli je víkend nebo všední den. Jsem za náš celý tým velmi vděčný za celou spolupráci a doufám, že bude nadále pokračovat ke spokojenosti všech."

Recenze Rezervátoru od Trail Park Klínovec
Robert Ketner, květen 2021

"Bike resort Peklák začal uvažovat o Rezervátoru ve chvíli, kdy již nebylo možné zájem o kola z naší půjčovny zvládnout starým způsobem rezervace kol přes telefon a email. Cesta k aplikaci Rezervátoru byla jednoduchá a rychlá, díky podpoře přes telefon a e-mail se podařilo velice rychle zprovoznit systém dle našich požadavků, včetně vložení flotily našich kol a přileb a prodeje jízdenek. Moc děkujeme týmu Rezervátoru za trpělivost, kterou s námi měli při uvádění do provozu. Rozjížděli jsme spolu s Rezevátorem ještě nový pokladní systém, takže pro obsluhu toho bylo nového spousta, ale vše si rychle sedlo a nyní už jen litujeme, že jsme systém nezavedli dříve."

Recenze Rezervátoru od Bike resort Peklák
Zdeněk Vávra, květen 2021

"Ahoj, my Rezervátor používáme už 2 nebo dokonce 3 roky a jsme s ním spokojeni. Redukuje to množství 'papírové' práce personálu (platby atd probíhají předem). A taky to redukuje zrušené objednávky (např kvůli špatnému počasí) - lidi to holt mají zaplacené, tak přijedou, i když třeba lehce prší... A to je dobře."

Recenze Rezervátoru od Singletrail Moravský kras
Honza Marcaník, duben 2021
Chci si vytvořit svůj Rezervátor