Řekli o Rezevátoru

"S myšlenkou přejít na online rezervační systém, jsme si zahrávali již delší dobu. Hledali jsme to, co by přesně splnilo naše očekávání. Oslovili jsme právě Rezervator, a již od prvního kontaktu, jsme tušili, že tady povede cesta:) Super komunikace, žádné čekání s odpovědí na naše dotazy (a že jich není málo:). Vše řeší okamžitě a jako bonus je, že naši službu vylepšují líp, než bychom čekali. Letos poprvé mají naši zákazníci možnost online rezervace. První rezervace jsou již bez jakýkoliv problému provedeny. A my doufáme a věříme, že vše bude nadále fungovat tak, jak si představujeme. Celému týmu moc děkujeme."

Recenze Rezervátoru od Půjčovny kol Valtice
Vendula Režňáková, duben 2021

"Po loňském roce, kdy jsme na Dolní Moravě začali budovat traily a otevřeli jejich část během sezóny, jsme začali uvažovat o nějakém vhodném rezervačním systému na půjčení kol. Nedovedl jsem si totiž představit, že budeme rezervovat našich nových 50 kol, jen tak, a zapisovat je do tabulky v excelu.
Náhoda tomu dala a oslovil nás pan Kutal s rezervátorem. Vůbec jsem nevěděl, co od toho mám čekat, tak jsem prozkoumal několik dalších trail parků, které již na tento systém fungovali a říkal jsem si, že tento systém musíme mít také. Po pár dnech testování a nastavování bylo vše připraveno. Můj první dojem? Jednoduchý, přehledný, pro-klientský prostě to co nám v půjčovně chybělo. Opravdu si nedokážu představit, že v půjčovně, kde máme přes 50 kol, tak že bychom fungovali jinak než s rezervátorem. Věřím, že budeme spolupracovat i do budoucna."

Recenze Rezervátoru od Trailpark Dolní Morava
Kamil Kotucz, červen 2021

"Za služby Rezervator.cz jsme velice rádi, jelikož nám zjednodušila a sjednotila půjčovnu na jedno místo. Není už nutné se zákazníky řešit rezervaci vybavení přes telefon, ale zákazník si sám velice jednoduše rezervuje, zaplatí a poté pouze vyzvedne. My vidíme v systému dokončené rezervace, které se dají velice jednoduše upravovat. Velkou výhodou pro nás bylo vytvoření varianty pro zimní užití, kde nabízíme skialpy. Tým Rezervátoru nám velice rychle a ochotně upravil vše potřebné a nyní využíváme Rezervátor pro celý rok. Děkujeme za to a určitě velice rádi doporučíme dál."

Recenze Rezervátoru od Cycology
Ondřej Bereckei, červen 2021

"Rezervátor mohu jedině doporučit, jednatel společnosti za nás nastavil vše potřebné, vše vysvětlil a zařídil do posledního detailu. Profesionální jednání, kéž by bylo více takových podnikatelů. :) Rezervátor doporučuji všema deseti."

Recenze Rezervátoru od Půjčovna koloběžek Teplice
Pavlína Dítětová , červen 2021

"S Rezervátorem pracujeme už třetí sezónu. Rezervátor se určitě vyplatí při větším množství kol a pokud chce mít člověk jistotu, že při ručním zadávání neudělá chybu. Pro zákazníka je přínos ještě nesrovnatelně větší než pro obsluhu, a to jak při pohodlné rezervaci, tak při zrychlení samotné výpůjčky. Tým kolem Rezervátoru průběžně reaguje na naši zpětnou vazbu a přidává nové funkce, které vyhoví novým požadavkům nebo zvýší přehlednost."

Recenze Rezervátoru od Rychlebských stezek
Jan Macháček, květen 2021

"S rezervačním systémem Rezervátor a týmem, který za ním stojí, začínáme již třetí sezonu. Ačkoliv je Rezervátor jako základní produkt vymyšlený perfektně, tak jsme ho potřebovali výrazně upravit podle našich specifických potřeb. Veškerá komunikace s jeho týmem byla perfektní a na každý náš požadavek byli schopni nabídnout adekvátní řešení. Kromě přizpůsobení specifických potřeb se snaží i sami zjišťovat potřeby všech a upravovat systém jako takový , což se jim daří velice dobře. Co se týče samotného provozu, tak ten je bezproblémový a když se náhodou nějaký problém objeví (většinou není problém v systému), tak je ihned řešený a je jedno, jestli je víkend nebo všední den. Jsem za náš celý tým velmi vděčný za celou spolupráci a doufám, že bude nadále pokračovat ke spokojenosti všech."

Recenze Rezervátoru od Trail Park Klínovec
Robert Ketner, květen 2021

"Bike resort Peklák začal uvažovat o Rezervátoru ve chvíli, kdy již nebylo možné zájem o kola z naší půjčovny zvládnout starým způsobem rezervace kol přes telefon a email. Cesta k aplikaci Rezervátoru byla jednoduchá a rychlá, díky podpoře přes telefon a e-mail se podařilo velice rychle zprovoznit systém dle našich požadavků, včetně vložení flotily našich kol a přileb a prodeje jízdenek. Moc děkujeme týmu Rezervátoru za trpělivost, kterou s námi měli při uvádění do provozu. Rozjížděli jsme spolu s Rezevátorem ještě nový pokladní systém, takže pro obsluhu toho bylo nového spousta, ale vše si rychle sedlo a nyní už jen litujeme, že jsme systém nezavedli dříve."

Recenze Rezervátoru od Bike resort Peklák
Zdeněk Vávra, květen 2021

"Ahoj, my Rezervátor používáme už 2 nebo dokonce 3 roky a jsme s ním spokojeni. Redukuje to množství 'papírové' práce personálu (platby atd probíhají předem). A taky to redukuje zrušené objednávky (např kvůli špatnému počasí) - lidi to holt mají zaplacené, tak přijedou, i když třeba lehce prší... A to je dobře."

Recenze Rezervátoru od Singletrail Moravský kras
Honza Marcaník, duben 2021
Chci si vytvořit svůj Rezervátor