Rezervační systém - online rezervace stolů pro restaurace, bary, kavárny, hospody - novinka v gastronomii

Stačí pouze 4 kroky k úspěšné rezervaci…

U pecivalů
Ostrava, Stodolní 4/851
tel: 596122262, www.upecivalu.cz
Restaurace a music klub v zábavní oblasti Stodolní ulice, který nabízí vlastní kuchyni - pivní speciality, denně 3 druhy menu, 3 druhy čepovaného piva tlačeného vzduchem, španělský fotbálek, zahrádka, World music. Možnost separé akcí pro klienty

Nejprve vyberte datum a čas, pak pokračujte dále v rezervaci.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Tip: Sledujte průběh celé objednávky ve Vaší rezervaci.

Termín rezervace: * 

<< září 2017 >>
po út st čt so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
 

Vaše objednávka

Datum: 25.9.2017.

Poznámky

Rezervace vcházejí v platnost do 24h.

Rezervované stoly držíme 30 minut.

Pro zrušení již potvrzené rezervace, kontaktujte restauraci telefonicky.

Rezervator.cz je pouze softwárová aplikace - za potvrzení a správnost rezervací zodpovídá provozovna. © rezervator.cz

Proč on-line rezervace stolů?

Jedná se o novinku v oboru gastronomie určenou pro restaurace, bary, kavárny, hospody, pizerie, hotely a jejich restaurace - prostě všude tam, kde stojí o nové zákazníky a svým stálým hostům chtějí nabídnout něco zajímavého. Protože, náš systém je opravdu ON-LINE narozdíl od podobných systémů jako rezervace hotelů, letenek, jízdenek nebo vstupenek, kde se vyplňuje pouze objednávkový formulář.

Po vybraní data a času se jednotlivé stoly se vybírají z fotografií, takže host přímo vidí kde bude v restauraci sedět. Navíc ihned vidí, jestli je daný stůl volný nebo již rezervován. Uskutečněné rezervace jsou automaticky zasílany na email restaurace, případně můžou být přeposílané i na mobil - proto není bezpodmínečně nutné aby v restauraci bylo internetové připojení, jak tomu bývá ve velkých městech jako Praha, Brno, Ostrava...

Další výhodou je, že tento systém se dá propojit s webovými stránkami jednotlivých restaurací. A to tak, že si vloží na své stránky logo "on-line rezervace" s přímým odkazem pouze na svou restauraci. Hosté tak můžou uskutečnit celou rezervaci, pěkně zdarma v pohodlí u počítače, bez nutnosti telefonátu nebo osobní návštěvy. Při provádění rezervace, je taktéž možnost si vybarat z nabídky specialit, které podnik nabízí. Pokud má ale host jakékoliv jiné přání, může své požadavky napsat do poznámky, která je odeslána současně s rezervací.

Proto, plně využívejte všech služeb našeho rezervačního portálu včetně sekce "Doporučujeme" a buďte tak o krok před konkurencí, která ještě nepochopila výhody on-line rezervací.

Zahrajsi Superhry on-line Website Analysis Šmelina.cz-Inzerce JAHHO.cz Ethnoshop-vodní dýmky Cestování obytným vozem

CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Linkovn�k Megalink.cz - CZ Toplist Rezervace stolů v restauraci Catalog Clonet
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde