Rezervační systém - online rezervace stolů pro restaurace, bary, kavárny, hospody - novinka v gastronomii

Vyhledavani

Vice info

Podpora

Stačí pouze 4 kroky k úspěšné rezervaci…

Vítejte na stránkach rezervator.cz - novince v oboru gastronomie

Zde si můžete vybrat z katalogu restaurací a pak třeba rezervovat stůl online

Podle kraje:

Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Praha

Nejnovější:Doporučujeme:


Proč on-line rezervace stolů?

Jedná se o novinku v oboru gastronomie určenou pro restaurace, bary, kavárny, hospody, pizerie, hotely a jejich restaurace - prostě všude tam, kde stojí o nové zákazníky a svým stálým hostům chtějí nabídnout něco zajímavého. Protože, náš systém je opravdu ON-LINE narozdíl od podobných systémů jako rezervace hotelů, letenek, jízdenek nebo vstupenek, kde se vyplňuje pouze objednávkový formulář.

Po vybraní data a času se jednotlivé stoly se vybírají z fotografií, takže host přímo vidí kde bude v restauraci sedět. Navíc ihned vidí, jestli je daný stůl volný nebo již rezervován. Uskutečněné rezervace jsou automaticky zasílany na email restaurace, případně můžou být přeposílané i na mobil - proto není bezpodmínečně nutné aby v restauraci bylo internetové připojení, jak tomu bývá ve velkých městech jako Praha, Brno, Ostrava...

Další výhodou je, že tento systém se dá propojit s webovými stránkami jednotlivých restaurací. A to tak, že si vloží na své stránky logo "on-line rezervace" s přímým odkazem pouze na svou restauraci. Hosté tak můžou uskutečnit celou rezervaci, pěkně zdarma v pohodlí u počítače, bez nutnosti telefonátu nebo osobní návštěvy. Při provádění rezervace, je taktéž možnost si vybarat z nabídky specialit, které podnik nabízí. Pokud má ale host jakékoliv jiné přání, může své požadavky napsat do poznámky, která je odeslána současně s rezervací.

Proto, plně využívejte všech služeb našeho rezervačního portálu včetně sekce "Doporučujeme" a buďte tak o krok před konkurencí, která ještě nepochopila výhody on-line rezervací.

Zahrajsi Superhry on-line Website Analysis Šmelina.cz-Inzerce JAHHO.cz Ethnoshop-vodní dýmky Cestování obytným vozem

CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Linkovn�k Megalink.cz - CZ Toplist Rezervace stolů v restauraci Catalog Clonet
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich